Pire İlaçlama

Farklı türlere sahip olan pire, insanlar için sıkça problem oluşturan haşere türleri arasında yer almaktadır. Sıcak alanlarda üremeyi seven pireler için yaz mevsimi oldukça uygun bir dönemdir. Yaz aylarında yeşil alanlarda sıkça ortaya çıkan pireler, insanların üzerlerine ve eşyalarına yerleşerek pire sorunun başlamasına neden olurlar.

Pirelerden kurtulmak için profesyonel pire ilaçlama uygulamaları oldukça yarar sağlamaktadır. Pire 2-3 mm boyunda görülmektedir. Pirenin türü ve beslenme şekli görünümünü etkilemektedir. Yumurta üretmek için besine ihtiyaç duyan pire türleri, insan ve hayvan kanı emerek beslenirler. Kan yoluyla bulaşan hastalıkların taşınmasına neden olan pirelerin insan sağlığına zararları büyüktür.

Pire türleri;

İnsan piresi, kuş piresi, toz piresi, su piresi, köpek piresi ve kedi piresi en çok görülen pire türleridir. Üzerinde yaşadığı canlının ismini alan pire, canlıyı ısırarak veba, humma, sıtma, verem, dizanteri ve cilt hastalıklarının yaşanmasına sebebiyet vermektedir.

Pire ile Mücadele

Pire ile mücadele etmek için profesyonel destek almak şarttır. Hızla üreyen pireleri ve yumurtalarını basit ilaçlama uygulamalarıyla etkisiz kılmak neredeyse imkansızdır. Pireden kurtulmak için ortamda var olan pire yumurtalarının tümünü temizlemek gerekir. Aksi durumlarda sürekli yumurtadan çıkan pireler her gün üremeye devam edeceklerdir.

Pire Eve Nasıl Girer

En uzağa sıçrama özelliğine sahip olan pireler, bu yetenekleri sayesinde istedikleri alana geçiş sağlarlar. İnsanlar üzerinden kolayca eşyalara yayılan pire genellikle koltuk, yatak ve elbiselerin dikiş aralarına yumurtalarını gizler. Ev ortamında barınan pirelerin ilaçlaması daima çok önemlidir.

Firmamız kapalı ve açık tüm alanlara pire ilaçlama servisi sağlamaktadır. Uygulamalarımız yüksek kalitede ilaçlar ile gerçekleşmekte olup Dünya Sağlık Örgütü tarafınca onaylıdır. Böylelikle pire ilaçlama faaliyetlerimiz insan ve doğa sağlığına dost olarak gerçekleşmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve yasal olarak hizmet sağlayan firmamız ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet Kullanılacak ilaçların evde yaşayan canlılara ve

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir