Kocaeli Böcek İlaçlama

Kocaeli böcek ilaçlama firması ile kene, pire, fare ve haşere ilaçlama servisi en ucuz fiyatları ile burada!

İnsektisit ve rodentisit ilaçlarla gerçekleştirdiğimiz işlemlerle, firmamız tüm alanlarda garantili hizmet vermektedir. Kocaeli böcek ilaçlama şubemizde sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlarla tüm haşere türleri üzerinde kontrol sağlamaktayız.

Halk sağlığı alanında haşerelere kaşı ilaçlama işlemlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirilmektedir. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Hızlı servislerimiz, tüm ilçelerde ve semtlerde kesintisiz hizmet vermektedir.

Kocaeli Böcek İlaçlama Fiyatları

Başiskele, Çayırova, Dilovası, Darıca, Gölcük, Derince, Gebze, Kandıra, Körfez, Karamürsel, Kartepe ilçelerinin tüm mahallerinde ekonomik fiyatlarla haşere kontrolü sağlamaktayız. Fiyatlarımızı İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü koşullara göre uygulamaktayız. Fiyatlarımız yöntemlerimize göre farklılık göstermektedir. Kocaeli böcek ilaçlama şubemizde, fiyatlandırmamız tüm semtlerde aynıdır.

Periyodik İlaçlama

Haşerelerin yoğun olduğu alanlarda, haşereler üzerinde kesin ve kalıcı sonuç sağlamak adına periyodik yöntemler uygulanmalıdır. Özellikle gıda ürünlerinin bulunduğu alanlarda periyodik ilaçlamanın önemi büyüktür. Tahıllı, unlu gıdalar böcekleri çekmektedir. Fırın, restoran, cafe gibi alanlarda catering şirketlerinde yılın belli dönemlerinde, periyodik olarak ilaçlama işlemi yaptırılmalıdır. Hem sağlık açısından, hem de görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak amaçlı bu alanlarda haşere ile mücadele etmenin önemi büyüktür. Kocaeli böcek ilaçla şubesinde uygun fiyatlarla periyodik işlem gerçekleştirilmektedir.

İlaçlama Dönemleri

Herhangi bir zararlı canlı ile ne zaman karşılaşacağınız belli olmamaktadır. Yaşam alanlarında bulunan zararlı canlılara karşı özellikle sıcak mevsimlerde önlem almak gerekmektedir. Firmamız, yaz aylarında sıklıkla bit, fare, kalorifer böceği, lağım faresi, fındık faresi, kırkayak, ağaç kurdu, tespih böceği, çekirge, örümcek, pire, oryantal hamam böceği tahta kurdu, çatı faresi, gümüş böceği, yılan, kırkayak, tahtakurusu, kara fatma, ev faresi, akrep, güve, Alman- Amerikan hamam böceği, çıyan, kene ilaçlaması yapmaktadır.

Haşereler yaşam alanlarımızda hemen hemen her mevsim görülebilmektedir. Kocaeli böcek ilaçlama servisleri yılın her günü, günün her saati kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Böceklerden kurtulmanın yollarını arıyorsanız ilaclama.org aracılığı ile müşteri temsilcilerimizden randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir