Karınca İlaçlama

Karınca ilaçlama firmamız ile karınca ile mücadele etmeyi bize bırakın. Haşere ilaçlama şirketimiz yanınızda!

Hayvanlar arasında en ufak yapıya sahiptirler. Aslında karıncaları diğer canlılardan ayıran bazı özellikleri vardır. Bunların başında ayrı ayrı değil de koloni halinde yaşamaları gelmektedir. 6 adet bacakları vardır. Ayrıca baş kısmında antenleri de bulunmaktadır. Ağızlarında ise kesici halde olan kıskaçları bulunmaktadır. Bu hem canlıları ısırmasında hem besinleri parçalamalarda onlara çok yardımcı olmaktadır. Bu canlı yaşadıkları ortamlara göre kendilerini saklama özelliğine de sahiptirler. Bulundukları veya yaşadıkları ortamların rengini alırlar.

Karınca İlaçlama Servisi

Karıncılar kendilerini ve koloni halinde bulunan canlıları beslemek için hem ot hem de et yerler. Karınca türleri kendi aralarında ise farklılık göstermektedir. Yaşadıkları alanlara veya yaşam şartlarına göre boyutlarında ve büyüklüklerinde de farklılık göstermektedir. Bu canlılar çok çalışkanlardır. Neredeyse günün 20 saatini bu canlılar çalışarak geçirirler. Yuvalarına sürekli besin ürünlerini taşırlar. Ama karınca ile mücadele sizlerin besinleri adına çok önemli bir hamle olacaktır. Bunun için destek alacağımız adresler çok önemlidir. Karınca yok etmek için amacımıza ulaşmak adına iyi bir adresi işinde tecrübeli ve deneyimli olan ekibi tercih etmek çok önemlidir. Bu sizlerin yaptırdığınız uygulamanın kalitesini belirleyen bir konudur.

Karıncaların İnsanlara Oluşturdukları Tehlikeler Nelerdir?

Karıncaların insanların sağlıkları üzerinde pek fazla bir zararları yoktur. Sadece insanları besin maddeleri olarak gördüklerinden ağızlarında bulunan kıskaçlar ile onları ısırırlar. Bunun için karınca ilaçlaması insanlar için değil de insanlar için bulunan besin kaynaklarını korunmak adına yapılmaktadır. Genelde bütün karınca türleri koloni halinde topluca yaşarlar ve kendi aralarında iş dağılımı yapmaktadırlar. Karınca ile mücadele edilmediği zaman sizlerde üzerinde değil de daha çok tahıl gibi besin gruplarının üzerinde etkilerini gösterirler. Eğer sizlerde besin kaynaklarınızı korumak adına karınca ilaçlaması önemlidir. Karınca gibi kalorifer böceği ilaçlama hizmeti de alabilirsiniz.

Bu uygulama genelde profesyonel ekipler ile yapılmaktadır. Bunun nedeni ise işlemin daha başarıya ulaşmasını sağlamaktadır. Karıncayı yok etmek için sıvı ilaçlar daha fazla kullanılmaktadır. Sıvı ilaçlar ise kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlar olarak kullanılmaktadır. Bu ilaçlar sayesinde sizlerde koloni halinde bulunan bu canlılardan çok kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Evinizde bulunan besinleri korumak artık bu ilaçlama uygulamaları ile daha kolaydır.

Karınca ilaçlama fiyatları

100 m2′ye kadar 60 TL
 100-200 m2 Arası 80 TL
 200-350 m2 Arası 120 TL
 350 m2 Üzeri Bizi Arayınız
Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir