İzmir Böcek İlaçlama

Denize kıyısı olan şehirlerde, nemli alanları seven haşerelerin görülme olasılığı çok yüksektir. Yetkin ziraat mühendisi ve teknik kadrosuyla profesyonel olarak hizmet veren firmamız İzmir’de haşere sorununa kalıcı çözümler getirmeye çalışmaktadır. İzmir böcek ilaçlama şubesinde, insanların yaşam alanlarında daha sağlıklı yaşamaları için çalışmaktayız.

Donanımlı personellerimiz, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olan ilaçlarla hizmetlerini sürdürmektedir. Tüm personellerimiz, haşereler hakkında gerekli tüm eğitimlerden geçmiş kişilerdir. Böceklerin anatomik yapıları farklıdır. Sinir sistemi değişkenlik gösteren böcekler üzerinde etki eden ilaçlar, aynı olmamaktadır. Haşere ile mücadele işlemlerinde farklı yöntemler uygulanmaktadır. Personellerimiz işlemlerini bilinçli olarak gerçekleştirmekte ve böcekler üzerinde hangi ilacın etki sağlayacağını bilmektedir. Haşerelerin yoğunluğuna göre ilacın dozu ayarlanmaktadır. İzmir böcek ilaçlama servislerinin uyguladığı tüm yöntemler %100 garantilidir.

Garantili Yöntemler

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Güvenilir yöntemlerle İzmir’de en çok ilaçladığımız haşere/fare türleri;

Örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan /kalorifer/gümüş böceği, karafatma, mite, Alman-Amerikan hamam böceği, tatarcık, kene, pire, tahtakurdu, bit, yaban arısı, karınca, yılan, salyangoz, uyuz böceği, çekirge, tahtakurusu, kertenkele, sinek, pamuk faresi, çıyan, akrep, güve, eşek arısı, mayt, halı böceği, sıçan, kırkayak, akar, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi

İlaçlama hizmeti alacağınız zaman şirketleri iyi araştırmanız gerekmektedir. İlaçlama işlemi ciddiyetle ve profesyonel olarak yapılması gereken bir işlemdir. Bireysel olarak uygulanan işlemlerde, haşere ve kemirgenlerin tamamından kurtulmak mümkün değildir. Bireysel olarak gerçekleştirilen işlemlerde, haşerelerin asıl yoğunluğunun bulunduğu yuvalara etki edilmemektedir. İzmir böcek ilaçlama servislerinin kapsamlı olarak gerçekleştirdiği işlemlerde, tüm alanlarda böceklerle ilgili sorunlarınıza kalıcı çözümler getirilmektedir.

İzmir’in tüm ilçelerinde ve tüm semtlerinde uygun fiyat aralıklarında hizmet vermekteyiz. İlaçlama.org aracılığı ile hizmet verdiğimiz ilçeler; Aliağa, Balçova, Bayındır, Beydağ, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Narlıdere, Menemen, Menderes, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Karaburun, Karabağlar, Gaziemir, Güzelbahçe, Urla, Torbalı, Tire, Selçuk, Seferihisar, Ödemiş

İzmir’in her yerine, her mahallesine, tek telefonunuzla en yakın servisimizi yollamakta, haşere problemlerinize kısa zamanda çözüm getirmekteyiz. 7gün 24 saat boyunca haşere ile mücadele etmekte, sizlere güvenilir yaşam alanları oluşturmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir