Hakkımızda

İlaçlama şirketimiz, 10 yılı aşan hizmetimiz boyunca edindiğimiz bilgiyi deneyimi, tecrübeyi değerli müşterilerimize ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız. İlaçlama çok ciddi bir iş olduğundan bu konuda biz gereken her şeyi hakkıyla yapmaya çalışan bir şirketiz. Böcek ve haşere ilaçlama konusunda biz, Türkiye genelinde önde gelen firmalardan biriyiz. Böcek ilaçlama işi yapılırken genellikle çoğu firma sadece böcek bulunan bölgelerde çalışma yapmaktadır ve bu yanlış bir uygulamadır.

 

Haşereler için ilaçlama yaparken haşerelerin bulundukları bölgedeki tüm potansiyel yaşama alanlarının ilaçlanması gerekmektedir ki bunu yaparken öncelikle firmaların insanların sağlığını göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.  Böcek ilaçlama firmaları öncelikle ilaçlama yapmaya başlamadan bu konuda yetkili tüm kamu kurum ve kuruluşlarından alınması gereken belge, diploma, ustalık- kalfalık belgelerini edinmiş elemanlarını bulundurmaları gerekmektedir. Firmamız, bu konuda gerekli tüm donanıma ve elemana sahiptir. Hizmetimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırmak  için şimdilik 5 ilde faaliyet göstermekteyiz, bunlar; İstanbul, Kocaeli, İzmir, Bursa ve Ankara.

 

Amacımız, günlük yaşamımızda her alanda karşılaştığımız, sağlığımız açısından ve görsellik açısından kötü durumların ortaya çıkmasına sebebiyet veren haşerelerin müşterilerimize zararını en az seviyeye indirgemek hatta yok etmektir ki bu çok gerekli bir konudur. Haşereler, genellikle evlerimizin ve yaşadığımız diğer alanların nemli, pis, sıcak olan bölgelerinde konumlandıklarından her an karşımıza çıkabilir, sağlığımızı ve yaşamımızı olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Haşerelerin çok fazla çeşidi bulunmaktadır, bunlardan evlere görülenlerin çoğu sıcak mekanları çok seven hamam böcekleridir. Bu canlıların kökünü tamamen kurutamamızın sebeplerinin başında bu böceklerin çok çabuk larvalama ve yumurtalama yapabilmeleridir. Bu canlılar üreme dönemlerini genellikle sıcak yaz aylarında sık bir şekilde gerçekleştirirler ve bu canlıları yaz dönemlerinde görmemizin sebebi budur. Bu haşereler, dünya üzerindeki hayvan yoğunluğunun yüzde 90’ ını oluşturmaktadır ve bu canlılarla mücadeleler yüzyıllar öncesine dayanmaktadır.

 

Eski dönemlerde Bu haşereler ve çevrede yaşayan diğer böcekler aracılığıyla taşınan hastalıklar ( sıtma, veba, sarılık) sebebiyle ve o zamanın tıptaki durumunu göz önünde bulundurmamızla birlikte milyonlarca insan hayatını kaybetmiş, telef olmuştur. O dönemlerde haşere türlerinden daha çok hastalıkları yayan tür olanı sıçan ve fare türleri idi. Günümüzde ise bu hastalıklar için gerekli olan tüm ilaç ve malzemeler halihazırda bulunmuş olunduğundan bu hastalıkların zararları ilaçlama ve korunma yöntemleri ile en aza indirgenmiş durumdadır. Bu haşerelerin büyük şehirlere konumlanmalarının en önemli sebeplerinden biri bu bölgelerin nemli ve sıcak bölgeler olmalarıdır. Biz de ilaçlama.org olarak bu büyük şehirlerdeki böcek yoğunluğunu gördükten sonra bu işe yoğunlaşıp müşterilerimizi memnun etmek için tüm imkanlarımızı kullandık ve Avrupa standartlarına uygun bir şirket kurmak için 2002 yılında kollarımızı sıvadık. Elbette ki öncelikle kendi deneyimimizi arttırmak için bazı yollara başvurduk ve gereken tüm lisans ve belgeleri, sağlık bakanlığı ve diğer kurumlardan edindik.

 

Genel olarak evlerinize ilaçlamayı, sprey ve jel şeklinde uygulamayı tercih eden şirketimizin elemanları tam donanımlı ve malzemeleriyle evlerinizde ve diğer yaşam alanlarınızda gereken ilaçlamayı kalitesiyle sunmaktadırlar. Biliyoruz ki müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelir ki bunu sağlamak için en önemli şey neye öncelik verdiğimizdir. Biz, ilaçlama.org olarak her şeyden önce siz değerli müşterilerimizin sağlığına önem veriyoruz. Sizlere tavsiyemiz eğer bir ilaçlama şirketine başvuracaksınız öncelikle o şirketin gerekli patentleri ve belgeleri edinmiş olmalarına dikkat ediniz. Eğer bulunduğunuz ilde bizim şubemiz var ise bizi denemenizi ve söylediğimiz değerlerin bizim için her şey demek olduğunu kanıtlamaya hazırız. Haşeresiz bir ortam için ilaçlama.org.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir