Fare ilaçlama

İnsanların yaşam alanlarına ve yiyecek türlerine ortak olamaya çalışan fare, uzun yıllardan beri insanların korkusu olmaya devam etmektedir. Çok sayıda türe sahip olan fare yapısal özellikleri nedeniyle ev, işyeri, ofis, bina, depo, havalandırma, bodrum, fabrika gibi birçok kapalı alana kolayca girmektedir. Girdiği alanda kendine yuva oluşturan fare ortama bırakmış olduğu dışkı ve salya yoluyla çok sayıda mikroorganizmanın barınmasına sebep olmaktadır.

Farelerin Yaşam Alanları

Fare her türlü atıkla beslenebilen canlıdır. Fareler çoğunlukla lağım, kanalizasyon, çöplük ve su boruları gibi alanlarda yuva oluştururlar. Bu gibi alanlarda barınan fare çok sayıda mikrop ve bakteriyi üzerine çeker. Yuvasından ayrılan fare yiyecek arayışına çıkarak evlerimize kadar girmeye çalışır. Çeşitli yollarda evimize giren fare, yaşam alanlarımız için büyük tehlike oluşturmaktadır. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalındığı zamanlarda derhal fare ilaçlama şirketleri ile iletişime geçerek profesyonel hizmet alınmalıdır. Diş ve tırnak yapıları çok gelişmiş olan fareler en sert cisimleri dahi kolayca kemirerek zarar verebilmektedir. Etrafında bulunan cisimleri kemirerek dişlerini törpülemeyi seven fare, maddi hasarların yaşanmasına da neden olur.

Farelerin Zararları

Fare yapısı gereği mikrop taşıyan bir canlı olarak insanlara sıtma, veba, humma, tifüs, cilt hastalıkları, dizanteri, verem gibi hastalık virüslerinin geçmesine neden olmaktadır. Farelerden insanlara geçen veba virüsü nedeniyle çok sayıda insanın yaşamını yitirdiği tarihte kaydedilmiştir. Eski dönemlerde profesyonel fare ilaçlama şirketlerinin bulunmaması insanları bireysel müdahalelere maruz bırakmıştır. Bireysel müdahale ile fareleri etkisiz kılmak çok zor olduğu gibi etrafa yayılan mikropları dezenfekte etmek imkansızdır.

Firmamız alanında uzman bir kadroyla fare ilaçlama hizmeti sağlayarak fareler ile mücadele etmektedir. Bu zararlı kemirgenleri güvenli yöntemlerle kısa sürede yaşam alanlarınızdan arındırıyoruz. Fare istasyonlarımız ve yüksek kalitedeki ilaçlarımız fare türlerinin hepsine etki ederek bu zararlılardan kurtulmamızı sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak resmi hizmet sunan firmamız insan ve çevre sağlığını daima düşünerek hizmet vermektedir.

7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlayan firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet talep edebilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimize gün boyu ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir