Akrep İlaçlama

Akrep ilaçlama hizmeti veren firmamızdan en ekonomik fiyatlarla akrep ve böcek ilaçlama servisi alın!

Eklem bacaklılar grubunda bulunan akreplerin insanlara çok fazla zararı bulunmaktadır. Ölümcül sonuçlara dahi neden olabilecek bu haşerelerden korunmak için akrep ilaçlama işlemi yaptırmak gerekmektedir.

Boyları türlerine göre değişkenlik gösteren bu zararlı haşerelerin iki türü bulunmaktadır. Sarı/siyah renklerde bulunan akreplerin iki türü de zehirli ve tehlikelidir. Özellikle yaz mevsiminde bu böceklere karşı önlem almak gerekmektedir.

Akrepler Nerede Yaşar?

Sıcak ve nemli iklimleri seven bu zararlı canlılar, tüm yaşam alanlarında karşımıza çıkabilmektedir. Genelde denize kıyısı olan bölgelerde bu zararlı haşerelerle karşılaşmak mümkündür. Yeşil alanlarda yaşamayı seven bu zararlı haşereler, buldukları en ufacık aralıktan evlerimize geçiş sağlayabilmektedir. Firmamız, açık/kapalı tüm alanlarda güvenilir yöntemlerle akrep ilaçlama hizmeti vermektedir.

Haşerelerin yoğunluğuna göre kullanılacak ilacın dozu ve yöntemi ayarlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı, Sıvı, jel, kokulu, kokusuz ilaçlarımızla akreplerden kurtulmanız mümkündür.

Akrep Sokması

Geceleri aktif olan bu zararlı canlılar, geç saatlerde kendilerine yiyecek bulma çalışırlar. Kurbağa, sinek gibi hayvanları yiyerek beslenmektedirler. Etobur olan bu canlılar gece beslenmeye çıktıklarında insanlara da saldırabilmektedir. Akrep kıskaçlarında zehir bulundurmaktadır. Bu zehir insan sağlığı açısından büyük tehlike teşkil etmektedir.

Akrep sokması, tehlikeli reaksiyonlara neden olabilmektedir. Akrep sokması durumunda en yakın sağlık kuruluşuna gidilmelidir. Akrep sokmasına karşı önlem almak için tüm alanlarda akrep ilaçlama işlemi yaptırılmalıdır. İşlemlerinizi profesyonel şirketlere yaptırmalı ve sağlığınızı tehlikeye atmamalısınız. Felce ve ölüme bile sebebiyet verebilecek bu durumdan kurtulmak için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Akrep ile Mücadele

Akrep ile mücadele bireysel olarak gerçekleştirilebilecek bir işlem değildir. Dayanıklı vücut yapılarına sahip akrepler, çok soğuk hava koşullarında dahi yaşamaktadır. Bir buz kabının içerisinde dahi bir hafta kadar yaşayabilecek güce sahip olan akreplerle bireysel olarak mücadele edilemez. Bu durum büyük tehlikelere neden olabilmektedir. Firmamızın donanımlı personelleri akrepler hakkında gerekli bilgi birikimine sahiptir. Akrepler üzerinde etki edecek ilaç ve akreplerin anatomik özellikleri hakkında gerekli eğitimleri almışlardır.

Bu zehirli haşere türüne görüldüğü anda profesyonel olarak müdahale edilmesi gerekilmektedir. Tüm haşere türlerini ekonomik fiyatlarla ilaçlayan firmamıza 7 gün 24 saat ulaşmanız mümkündür. Müşteri temsilcilerimizden İstanbul böcek  ilaçlama ve akrepler hakkında aklınıza takılan tüm konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir