Akar – Mite İlaçlama

Akar Mite ilaçlama fiyatları, bu haşereler ile mücadele ve hizmet almak için akar mite ve böcek ilaçlama servisi sizlerle! Akarlar, diğer adıyla Miteler insanların bulunduğu her ortamda bulunabilen ve insanların dökülen deri parçalarıyla beslenen parazit canlılardır. Çok çabuk çoğalabilen bu canlılar çeşitli hastalıklara da neden olabilmektedirler. Bu canlılara alerjisi olan insanlar azımsanmayacak kadar çoktur ve bu canlılarda kurtulmak için dezenfekte ve akar ilaçlama yapılması gerekmektedir. Evlerimizin tüylü bölgelerinde , yataklarımızda ve pis yerlerinde yoğun olarak bulunurlar. Bu canlılar her ortama ayak uyduracak bir genetiğe sahiptirler ve gözümüzle göremeyeceğimiz kadar küçük oldukları için vücudumuzda da milyonlarcası yaşayabilmektedir.

Akar Nedir? Akarın Zararları ?

Bu canlıların nemli bölgelerde yaşayan türleri de mevcuttur ve bu türler astım hastalığına sebebiyet veren mikropları taşımaktadırlar. Bu akarlar da gözle görülmeyecek kadar küçüktürler. Nemli bölgelerde ve bitkiler üzerinde yaşarlar bu akar (mite) türleri. Ev tozu akarları 0.1- 0.6 mm arasında çok küçük canlılardır. En ideal gelişme şartlan 25°C ve %75 nem oranıdır. Akarlar, vücudumuza şu şekilde girerler; ev tozu akarının canlı, cansız parçaları hava yolu ile öncelikle üst solunum yolları mukozası ile temas ederek, insan immun sistemine erişirler. Akarların salgıları ve dışkıları alerjik özellik göstermektedir. Akara alerjisi olanlar bu sebepten dolayı akarlardan rahatsız olurlar. Bu rahatsızlıkları gidermek için akar ilaçlama yaptırılması en uygun hareket olacaktır.

Bazen insanlar  evdeyken durduk yere kaşınmaya başlarlar ki bunun sebebi bulunduğumuz ortamdaki akarların derimizden içeri girmeye çabalamalarından dolayıdır. Mite adı akar türünün evde yerleşen çeşitlerine verilen addır. Mite ilaçlaması kokulu, kokusuz ve sıvı ilaçlama olarak üç şekilde yapılabilir. Mite ilaçlama yaptırırken evimizin her noktasına ulaşmamız gerekir. Eğer ulaşamazsak miteler sağlığımıza olumsuz bir şekilde etki yapabilir. Astım ve bronşit hastalığına sebebiyet veren bu parazitler bu hastalıkları dışkılarıyla bulaştırmaktadırlar.

Akar İlaçlama Fiyatları

Mite ilaçlama bu işte profesyonellik kazanmış kişilere yaptırmamız gerekmektedir. Eğer bu işi bilmeyen kişilere yaptırırsak bu canlılardan kurtulmak yerine daha ciddi hasarlara sebebiyet verebilir. Akar İlaçlama şirketlerinden isim yapmış ve kaliteli hizmet veren şirketlerce yaptırılması gereken bu ilaçlamayı hafife almamamız gerekmektedir. Eğer evinizde akar, diğer adıyla mite denilen canlılara alerjisi olan kişiler varsa mutlaka akar ilaçlama yaptırmanız gerekir. Akar parazitleri ne kadar lafta da olsa önemli bir konudur. Akar ilaçlama fiyatları konusuna değinecek olursak 100 m2 ye kadar olan alanlar için 60 TL den başlayan ücretlendirme yapılmaktadır. Daha büyük metrekarelerin fiyat bilgisi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Akar mite ilaçlama konusunda www.ilaclama.org daima sizlerle!

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir