Kalorifer Böceği İlaçlama

0 Yorum 📁 Genel, Tüm Haşereler 🕔20.Mart 2013
Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama servisi ile sadece kalorifer böceği değil kene, pire, fare, karınca, deri böceği ve haşere ilaçlama hizmeti alın!

Evlerdeki kalorifer petekleri gibi sıcak bölgelerde görüldükleri için insan tarafından “kalorifer böceği” ismi takılan bu eklem bacaklılar, aslında birer hamam böceği türüdür. Oldukça dayanıklı olan bu böcekler, çok hızlı üreyebildikleri için doğru müdahalenin “zamanında” yapılmaması halinde ciddi sorunlara sebep olabilirler. Kalorifer böceği; fizyolojik özellikleri sebebiyle kaygan düz demeden tüm yüzeylerde yürüyebilir, uzun mesafeleri şaşırtıcı derecede hızlı bir biçimde kat edebilir ve en zor şartlarda dahi yiyecek bulmasa dahi hayatta kalabilir. Bu sebepten ötürü kalorifer böceği ilaçlama muhakkak uzman kişilere yaptırılmalı ve yanlış ilaçlamalar sebebiyle sorunun daha da büyümesine ve baş edilmesi zorlu bir uğraş haline dönüşmesine engel olunmalıdır. Kalorifer böceği türleri hakkında geniş bilgi sahibi olunmasını gerektiren bir konu olan kalorifer böceği ilaçlama, böceklere uygun olan ilacın hazırlaması için kimyasallarla ilgili de bilgi birikim gerektirmektedir.

Kalorifer böceği türleri için doğru ilaç karışımının hazırlanmaması halinde bu zaten oldukça güçlü bir yapıya sahip olan böceklerin daha da kuvvetli hale gelmesini sağlanabilir. Yanlış kimyasallar kalorifer böceklerinin bağışıklık kazanmasını sağlar ki, bu da sonraki ilaçlamaların etkisinin ciddi oranda düşmesine neden olur. Bilgisizce ve kaçak çalışan kişilerin kalorifer böceği ile mücadele adı altında yürüttüğü işlemler, böceklerin direnç kazanması dışında başta çocuklar olmak üzere insanların da kimyasallardan zarar görmesine sebep olabilmektedir. Kalorifer böceği ile mücadele için Sağlık Bakanlığı ruhsatıyla çalışan firmaların seçilmesi gerekir. Bakanlık onaylı ilaçları kullanan ve tüm personeli kalorifer böceğini yok etmek konusunda eğitim almış kişilerden oluşan uzman ilaçlama firmaları, doğru uygulamalar ile sorundan tamamen kurtulabilmektedir.

Kalorifer Böceğinin Üremesi

Sorunun hızla büyümesinin nedenlerinden biri de, bu böceklerin kapsüller şeklinde yumurtlaması ve bu yumurtalarında 3 hafta gibi kısa bir süre içinde ortamın yüzlerce böcekle dolmasına neden olmasıdır. Bu sebepten ötürü uygulanan ilaçların yumurtalar üzerinde de etkili olması ve bunun için de ilaçlamanın periyodik olarak yapılması gerekir. Firmamız uzmanlığı ile kalorifer böceğini yok etmek konusunda; İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bursa genelinde garantili çözümler sunmaktadır. Bakanlık onaylı ve insan sağlığına zarar vermediği kanıtlanmış ilaçları eğitimli ekiplerin uygulamaları ile kullanan firmamız, böceklerden uzun vadeli olarak kurtulmanızı sağlayacaktır.

İlaçlama
Yazan:
Meltem Saygın
Tarih:
Bilgi:
Kalorifer böceği servisi burada...
Derecelendirme:
5
Bu Yazıyı Paylaşın

Benzer Yazılar

Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama (0)

Akrep ilaçlama hizmeti veren firmamızdan en ekonomik fiyatlarla akrep ve böcek ilaçlama servisi alın! Eklem bacaklılar grubunda bulunan akreplerin insanlara çok

Devamı

Yorum Yok

Üzgünüm, Henüz Yorum Yazılmamış.

Henüz Yorum yok ama ilk siz olabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile gösterilmiştir. *