Gümüş Böceği İlaçlama

0 Yorum 📁 Tüm Haşereler 🕔19.Mart 2013
Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böceği ilaçlama hizmeti alarak gümüş böceği ile mücadele etmeyi bize bırakın. Kocaeli, İzmir ve İstanbul’a böcek ilaçlama servisi veriyoruz.

Gümüşcün küçük haşere grubundan olup kanatsız ve omurgası olmayan haşerelerdir. Bu canlı yapı ve yaşam şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Renk olarak gümüş rengindedir. Bu yüzdende kendisine gümüş böceği de denilebilir. Bu canlılarda 2 adet anten bulunmaktadır. Bu antenler sayesinde bulamadıkları besinlerin yerini tespit ederler ayrıca o antenler ile kendilerine karşı gelen tehlikeleri seze bilirler. Ayrıca bu canlının çok keskin ve güçlü ağız yapıları vardır. Bu canlı yaşadıkları alanlarda bulunan kağıt, peçete, kitap, kumaş gibi birçok eşyayı kemirerek beslenirler. Bu yüzden gümüş böceği ilaçlama önemlidir. Bu canlı hem insanların yiyeceklerine veya eşyalarına zarar verirler. Üreme işlemlerini yine yumurta yöntemi ile bırakmaktadır. Diğer haşere türleri gibi çok hızlı üreyebilmektedir.

Gümüşcün Yaşam Alanları Olarak Nereleri Tercih Eder?

Gümüşcün genelde evlerin tozlu ve nemli ortamlarında yaşamaktadır. Fırınlarda, depolarda, kumaş fabrikalarında, börekçilerde, kağıt depolarında daha sıkça bulunmaktadır. Bu yüzden canlının tespit edildiği alanlarda gümüş böceği ile mücadele etmek gerekir. Yoksa canlı etrafta ki eşyalarımıza zarar vermektedir. Daha çok lokantalara yuva yaparlar. Yuvalarında sıkça ürerler ve hızla çoğalarak etrafa yayılırlar. Gümüş böceğini yok etmek için sıkı bir ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. Yoksa eşyalarınıza büyük zararlar verebilir. Bu yüzden bu alanlarda besin çok olduğu için yaşamayı severler.

Gümüş Böceği İlaçlamaları İçin Nelere Dikkat Edilir?

Gümüş böceği ilaçlama yapılırken öncelikle ortamlar kontrol edilmelidir. Yoksa yapılan uygulama başarıya ulaşmaz. Bu işlem için deneyimli bir ekipten destek alınması için önemlidir. Kokulu veya kokusuz ilaçlar kullanılır. Gümüş böceği sizlerin sağlığından çok kağıt türü eşyalarınıza zarar verir. Bunun için sizlerde gümüş böceğini yok etmelisiniz. Kumaş fabrikaları gibi yerler kaliteli bir uygulama adına dikkatli bir şekilde temizlenmelidir. Yoksa eşyalarınıza verilecek zarar büyüktür. Gümüşcün ile mücadele bireysel yapılacak bir şey değildir. Bu yüzden işin eri kişilerden alacağımız destek bizi bu konuda daha emin adımlar atmamıza yardımcı olabilir. Yapmamız gereken bu canlının yok edilmesi için kesinlikle gümüş böcek ilaçlama mücadelesi yapılmalıdır. Yoksa kesinlikle bireysel mücadeleden verim alınamaz ama profesyonel ekipler bizlere daha iyi yardımcı olabilirler.

İlaçlama
Yazan:
Meltem Saygın
Tarih:
Bilgi:
Gümüş böceği ilaçlama hizmeti burada...
Derecelendirme:
5
Bu Yazıyı Paylaşın

Benzer Yazılar

Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama (0)

Akrep ilaçlama hizmeti veren firmamızdan en ekonomik fiyatlarla akrep ve böcek ilaçlama servisi alın! Eklem bacaklılar grubunda bulunan akreplerin insanlara çok

Devamı

Yorum Yok

Üzgünüm, Henüz Yorum Yazılmamış.

Henüz Yorum yok ama ilk siz olabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile gösterilmiştir. *